Презентација пројекта „Процена утицаја на животну средину комасационог подручја Глибовац, општина Смедеревска Паланка“

DSC_1530

Ученици Средње школе “Жикица Дамњановић”, из подручја рада: Хемија, неметали и графичарство, образовног профила: Техничар за заштиту животне средине, присуствовали су 10.10.2017. године презентацији пројекта “ ПРОЦЕНА УТИЦАЈА НА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ КОМАСАЦИОНОГ ПОДРУЧЈА  ГЛИБОВАЦ, ОПШТИНА СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА”.

Након презентације ученици су, са предметним професорима, посетили подручје у Глибовцу где, за десетак дана, почиње извођење пројекта комасације. Пројекат реализују: немачка организација за техничку сарадњу GIZ и ECOlogica Urbo из Крагујевца.

Овај унос је објављен под Aktivnosti učenika, Aktuelnosti, Stručni skupovi, tribine, predavanja. Забележите сталну везу.