„Еко школа“ – међународни пројекат

Еко школа – предавање

Средња Школа “Жикица Дамњановић” је 9.9.2017. постала учесник међународног пројекта Еко-школа.

Међународни статус Еко-школе је систем награђивања на локалном, државном и међународном нивоу. Управо једнообразност програма на међународном нивоу, чини јединственим овај препознатљив и квалитетан модел образовања и васпитања. Тим поводом је одржан састанак Еко-одбора Еко-школе 5.10.2017. Састанку су присуствовали ученици, професори и директор школе, као и чланови локалне заједнице.

Одржана је презентација и попуњен упитник: ОЦЕНА СТАЊА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ. Школски координато Еко-школе је Татјана Тешић, професор.

Овај унос је објављен под Aktuelnosti, Stručni skupovi, tribine, predavanja. Забележите сталну везу.